Wczytuję dane...
średnia: 1.8  ocen: 5
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 17.99 PLN
Producent: COLOP

PRINTER COMPACT PRO 40 CZERWONY

OPIS PRODUKTU

Printer Compact PRO to seria pieczątek o wysokiej jakości, które łączą w sobie nowoczesność, intuicyjność i funkcjonalność. Najnowsza wersja wyróżnia się innowacyjnymi i technicznymi szczegółami, które są odpowiedzialne za precyzyjne odbicie i łatwość użytkowania. Ponadto pieczątka dzięki swej dopasowanej wielkości jest mobilna i poręczna, a jej profilowana obudowa jest gwarancją komfortowego użytku. Idealnie wkomponowana zatyczka chroni przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, a dzięki niej dodatkowe odblokowanie pieczątki nie jest wymagane, gdyż jest ona od razu gotowa do użycia po wciśnięciu przycisku ,,Press’’ na zatyczce.

DANE TECHNICZNE

W prezentowanym rozmiarze Printer Compact PRO został wyposażony w zatyczkę w kolorze czarnym, która skutecznie chroni przed zabrudzeniem i uszkodzeniem płytki tekstowej, a dodatkowo sprawia, że pieczątka jest poręczna i z łatwością można ją przenosić w wybrane miejsce. Wraz z przezroczystą podstawą umożliwia precyzyjne stemplowanie. Niezwykle trwała pieczątka, wykonana z tworzyw najwyższej jakości. Technologia antypoślizgowa zapewnia najlepszą przyczepność i brak poślizgu podczas odbicia, dzięki temu jest ono wyraźne i czytelne.  Innowacyjny system blokady ułatwia wymianę poduszki zastępczej, która jest kompatybilna z innymi Printerami i ich starszymi wersjami, a zastosowany w niej tusz jest odporny na światło i ścieranie. Również płytka tekstowa w pozycji blokady ustawia się w wysokości równej obudowie pieczątki, co usprawnia jej naklejenie lub wymianę.  Profilowana obudowa pieczątki z krawędziami dla komfortowego użytku będzie idealnym rozwiązaniem w pracy biurowej. 

SZCZEGÓŁY

Rozmiar odbicia: 59 x 23 mm,
Polecana liczba wierszy: 6,
Kolor poduszki: blanco, czarna, czerwona, niebieska, fioletowa, zielona,

DOSTĘPNE KOLORY:

 • W wersji  podstawowej: 
  - czarny,
  - czerwony,
  - niebieski,
 • W wersji rozszerzonej: 
  - zielony,
  - żółty,
  - pomarańczowy. 

INFORMACJE DODATKOWE

Symbol poduszki zastępczej E/40

Zatyczka –  Printer Compact PRO w tym rozmiarze posiada idealnie dopasowaną zatyczkę w standardzie. Jednak z uwagi na różne przyczyny np. zagubienie zatyczki, można zakupić ją osobno. 

Dane techniczne

 • Rozmiar odbicia: 

  59 x 23 mm

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...