Wczytuję dane...
średnia: 4.0  ocen: 3
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 17.99 PLN
Producent: COLOP

POCKET PLUS 30 - MICROBAN

Pocket Plus Microban to wygodna pieczątka kieszonkowa. Niewielkie wymiary produktu sprawiają, że pieczątka jest idealna podczas pracy poza biurem.

DANE TECHNICZNE

Pieczątka kieszonkowa Pocket Plus z ochroną antybakteryjną. Trwała, wbudowana w procesie produkcji ochrona Microban zapobiega namnażaniu się szkodliwych bakterii. Pieczątka posiada poręczną obudowę, która pozwala jedną dłonią otworzyć pieczątkę, przystemplować i zamknąć. Dzięki zintegorwanemu z obudową klipsowi można zahaczyć pieczątkę o kieszeń. Oprawa pieczątki posiada uchwyt na zawieszkę lub smycz, który pozwala dołączyć ją np. do kluczy.

SZCZEGÓŁY

  • Rozmiar odbicia: 47 x 18 mm,

  • Kolor obudowy: niebieski,

  • Kolor poduszki: czarny, czerwony, niebieski, fioletowy, zielony

ZASTOSOWANIE

Pieczątka rewelacyjnie sprawdzi się w takich miejscach, jak: lotniska, przejścia graniczne, szpitale, kliniki prywatne, przychodnie, żłobki, przedszkola, instytucje i firmy, w których pieczątka często stosowana jest przez kilka osób.

DOSTĘPNE KOLORY

  • Niebieski

Czym jest zabezpieczenie antybakteryjne Microban?


Ochrona antybakteryjna Microban® daje produktom dodatkowy poziom zabezpieczenia przeciwko ustrojom chorobotwórczym takim jak: bakterie czy pleśnie.
Technologia Microban w połączeniu ze standardowymi czynnościami utrzymania czystości, pozwala podnieść standardy higieniczne i dostarczadodatkową ochronę wszędzie tam gdzie się ją stosuje. Microban jest ochroną ukierunkowaną. Oznacza to, że jest skoncentrowana na obszary, w których stanowi największą korzyść dla klienta.

Jak działa zabezpieczenie antybakteryjne Microban®?


Ochrona Microban® jest dodawana w procesie produkcji.Kiedy niebezpieczne drobnoustroje mają kontakt z powierzchnią produktu, zabezpieczenie antybakteryjne Microban® przenika przez ścianę komórek chorobotwórczych mikroorganizmów niszcząc ich funkcje, a także ograniczając ich wzrost i namnażanie się.

COLOP wykorzystuje zabezpieczenie Microban® trzeciej generacji z dodatkiem srebra w celu osiągnięcia optymalnego efektu. Microban 3G Silver™ gawrantuje aktywną i długotrwałą ochronę przed bakteriami takimi jak: E.coli, S.aureus (Staphylococcus aureus), Salmonella, MRSA (Methicillin-resistant Staphylococcus aureus) oraz innymi mikroorganizmami. Od wieków srebro było znane jako doskonałe zabezpieczenie antybakteryjne. Microban rozwinął tę technologię ochrony produktow w sposob taki, aby znalazła ona zastosowanie w dzisiejszych nowoczesnych aplikacjach.

Bezpieczeństwo korzystania z produktów wyposażonych w ochronę Microban®?

Technologia Microban jest już od dawna testowana w celu bezpiecznego użytkowania. W Europie posiada certyfi kat BPD (Biocide Product Directive), a w USA świadectwo FDA (Food and Drug Administration) dla aplikacji, w których występuje. Zabezpieczenie Microban znajduje dzisiaj zastosowanie w produktach firm, które są liderami na świecie w branżach takich jak przemysł, medycyna czy produkty codziennego użytku. Jak długo działa antybakteryjna ochrona Microban®? Ochrona Microban® jest dodawana w procesie produkcji i nie jest możliwe jej zmycie bądź usunięcie z powierzchni produktu. Ochrona jest tak zaprojektowana i wykonana tak, aby mogła działać w sposób ciągły w pełnym okresie „życia” produktu.


Dane techniczne

  • Rozmiar odbicia: 

    47 x 18 mm

Polecamy