Wczytuję dane...
średnia: 1.4  ocen: 8
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 17.99 PLN
Producent: COLOP

OPIS PRODUKTU

Printer Compact PRO w wersji neonowej to seria różnokolorowych pieczątek o wysokiej jakości, które łączą w sobie nowoczesność, intuicyjność i funkcjonalność. Nowe opcje kolorystyczne to jeszcze większy wybór, a także możliwość personalizacji swojej własnej pieczątki osobistej. Wprowadzenie neonowych kolorów to odpowiedź na wciąż narastające trendy. Neonowe kolory łatwo dostrzec z dalszej odległości. Charakteryzują się wysoką intensywnością i jaskrawością. Neony świetnie podkreślają osobowość i indywidualny charakter. Dodają odwagi, świeżości i energii. Goszczą w modzie i poszerzają perspektywy. 
Najnowsza wersja pieczątki wyróżnia się innowacyjnymi i technicznymi szczegółami, które są odpowiedzialne za precyzyjne odbicie i łatwość użytkowania. Ponadto pieczątka dzięki swej dopasowanej wielkości jest mobilna i poręczna, a jej profilowana obudowa jest gwarancją komfortowego użytku. Idealnie wkomponowana zatyczka chroni przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, a dzięki niej dodatkowe odblokowanie pieczątki nie jest wymagane, gdyż jest ona od razu gotowa do użycia po wciśnięciu przycisku ,,Press’’ na zatyczce.

DANE TECHNICZNE

W prezentowanym rozmiarze Printer Compact PRO został wyposażony w zatyczkę w kolorze czarnym, która skutecznie chroni przed zabrudzeniem i uszkodzeniem płytki tekstowej, a dodatkowo sprawia, że pieczątka jest poręczna i z łatwością można ją przenosić w wybrane miejsce. Wraz z przezroczystą podstawą umożliwia precyzyjne stemplowanie. Niezwykle trwała pieczątka, wykonana z tworzyw najwyższej jakości. Technologia antypoślizgowa zapewnia najlepszą przyczepność i brak poślizgu podczas odbicia, dzięki temu jest ono wyraźne i czytelne.  Innowacyjny system blokady ułatwia wymianę poduszki zastępczej, która jest kompatybilna z innymi Printerami i ich starszymi wersjami, a zastosowany w niej tusz jest odporny na światło i ścieranie. Również płytka tekstowa w pozycji blokady ustawia się w wysokości równej obudowie pieczątki, co usprawnia jej naklejenie lub wymianę.  Profilowana obudowa pieczątki z krawędziami dla komfortowego użytku będzie idealnym rozwiązaniem w pracy biurowej. 

SZCZEGÓŁY

Rozmiar odbicia: 47 x 18 mm,
Polecana liczba wierszy: 5,
Kolor poduszki: blanco, czarna, czerwona, niebieska, fioletowa, zielona,
Kolor obudowy: neonowy pomarańczowy.

Dane techniczne

  • Rozmiar odbicia: 

    47 x 18 mm

Polecamy