Wczytuję dane...
średnia: 1.5  ocen: 2
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 17.99 PLN
Producent: COLOP

ŁYŻECZKA DO LAKU

OPIS PRODUKTU

Łyżeczka do laku to produkt, który usprawnia proces roztapiania laku. Pomaga ona wykonać doskonałe odbicie lakowe, w wybranym przez użytkownika miejscu. Posiada pojemną miseczkę z lejkiem, dzięki któremu można wylać lak w odpowiednim miejscu na kartce, bądź kopercie. Drewniany uchwyt gwarantuje wygodną pracę oraz chroni dłoń użytkownika przed nagrzewającym się metalem.

DANE TECHNICZNE

Łyżeczka wykonana jest ze stopów metali, pokrytych złotą farbą. Miseczka posiada lejek, który ułatwia wylanie laku w odpowiednim miejscu na stemplowanej powierzchni. Łyżeczka posiada drewniany uchwyt, który gwarantuje wygodną pracę oraz chroni dłoń użytkownika przed nagrzewającym się metalem.

SZCZEGÓŁY

  • Długość: 10 cm,

  • Średnica miseczki: 3 cm,

ZASTOSOWANIE

Do komfortowego roztapiania laku i wylewania na odpowiednie miejsce stemplowanej powierzchni. Pieczęcie lakowe wykorzystywane są do wykonywania zdobień na zaproszeniach okolicznościowych (np. ślubnych, komunijnych), kopertach, listach, certyfikatach, dyplomach, butelkach na wino. Stosowane są również do wyróżniania produktów limitowanych serii.

Dane techniczne

  • Rozmiar odbicia: 

    60 x 40 mm

Polecamy