Wczytuję dane...
średnia: 2.0  ocen: 2
Model: 2140
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 17.99 PLN
Producent: COLOP

Datownik Office serii Green Line to pieczątka o lekkiej konstrukcji wykonanej z tworzywa. Materiały wykorzystane do produkcji pochodzą głównie z procesu recyklingu, co sprawia, że linia ta jest w pełni ekologiczna.

Produkt posiada stopki antypoślizgowe, dzięki którym odbicie pieczątki jest wyraźne i precyzyjnie wykonane. Na trzonie znajdują się dwa wgłębienia. Za pomocą zielonego przycisku można zablokować płytkę tekstową pieczątki w dwóch pozycjach: pionowej oraz poziomej. Pierwsza pozycja blokuje pieczątkę w pionie, co umożliwia wymianę poduszki tuszującej. Druga pozycja pozwala zablokować pieczątkę w poziomie tak, aby była widoczna płytka tekstowa. Płaska, górna część uchwytu dodatkowo ułatwia postawienie pieczątki stabilnie, płytką tekstową do góry, dzięki czemu nałożenie treści pieczątki jest o wiele prostsze.

Płytka tekstowa pieczątki zmieści krótką informację, która najczęściej wykorzystywana jest przy oznaczania datą dokumentów, np. WPŁYNĘŁO, WYDANO. Data w wersji cyfrowej – na 12 lat. Gumowe pierścienie zakryte są specjalnym koszem, który chroni użytkownika przed zabrudzeniem rąk podczas zmieniania daty.


Dostępny z poduszką dwukolorową o dowolnej konfiguracji kolorów np. czerwono-zielony czy fioletowo-czarny. Wśród dostępnych konfiguracji masz do wyboru kolory oryginalnych tuszy marki COLOP: czarny, czerwony, zielony, fioletowy, niebieski!

Możliwość stworzenia dwukolorowej poduszki podkreśli poszczególne elementy, sprawiając, że odbijana treść jest bardziej czytelna. Poduszka została tak skonstruowana, że po natuszowaniu nie ma możliwości przeniknięcia kolorów między sobą.

Dane techniczne

  • Rozmiar odbicia: 

    45 x 30 mm