Wczytuję dane...
średnia: 0.0  ocen: 0
Model: 17780
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 17.99 PLN
Producent: COLOP
Datowniki S 360 Office Line Green Line to pieczątki o lekkiej konstrukcji wykonanej z tworzywa. Materiały wykorzystane do produkcji pochodzą głównie z procesu recyklingu, co sprawia, że linia ta jest w pełni ekologiczna.
Produkt posiada stopki antypoślizgowe, dzięki którym odbicie pieczątki jest wyraźne i precyzyjnie wykonane. Na trzonie znajdują się dwa wgłębienia. Za pomocą zielonego przycisku można zablokować płytkę tekstową pieczątki w dwóch pozycjach: pionowej oraz poziomej. Pierwsza pozycja blokuje pieczątkę w pionie, co umożliwia wymianę poduszki tuszującej. Druga pozycja pozwala zablokować pieczątkę w poziomie tak, aby była widoczna płytka tekstowa. Płaska, górna część uchwytu dodatkowo ułatwia postawienie pieczątki stabilnie, płytką tekstową do góry, dzięki czemu nałożenie treści pieczątki jest o wiele prostsze.
Płytka tekstowa pieczątki zmieści krótką informację, która najczęściej wykorzystywana jest przy oznaczania datą dokumentów, np. WPŁYNĘŁO, WYDANO.
Data występuje w wersji:
cyfrowej: 15.11.2025
polskiej: 15.LIS.2025
ISO: 2025-11-15 (rok -miesiąc-dzień)
Gumowe pierścienie zakryte są specjalnym koszem, który chroni użytkownika przed zabrudzeniem rąk podczas zmieniania daty.

Dane techniczne

  • Rozmiar odbicia: 

    45 x 30 mm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...