Wczytuję dane...
średnia: 0.0  ocen: 0
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 16.99 PLN
Producent: COLOP

PRINTER 60DD - GODZINA I DATA CYFROWA PODUSZKA: BLANCO_NIENASĄCZONA

OPIS PRODUKTU

Automat samotuszujący, który jest połączeniem płytki tekstowej z godziną oraz datą. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałą, mocną i przede wszystkim lekką konstrukcję. Odpowiednio zaprojektowana obudowa zapewnia użytkownikowi komfortową pracę.

DANE TECHNICZNE

Pole odbicia pieczątki Printer 60DD ma wymiary 76 x 37 mm. Prezentuje treść wraz z godziną i datą. Z lewej strony odbicia znajduje się godzina, a po prawej data w formacie cyfrowym. Mocna konstrukcja gwarantuje wysoką jakość i trwałość produktu. Charakteryzuje się prostym systemem wymiany poduszki.

SZCZEGÓŁY

  • Wielkość odbicia: 76 x 37 mm,

  • Wysokość godziny i daty: 3 mm,

  • Polecana liczba wierszy na płytce tekstowej: 6,

  • Kolor obudowy: czarny,

  • Kolor odbicia: blanco.

ZASTOSOWANIE

Pieczątka, która prezentuje odbicie treści wraz z godziną i datą doskonale sprawdzi się wśród komorników sądowych, gdzie wymagane jest dokładne określenie wpływu dokumentacji. Pieczątkę można wykorzystać do oznaczania biletów datą i godziną wejścia lub zakończenia jego ważności. Konfiguracja ta sprawdzi się również w firmach produkcyjnych, restauracjach do oznaczania dokładnej godziny i daty zapakowania sosów, kanapek, i innych.

INFORMACJE DODATKOWE

Symbol poduszki zastępczej: E/60

Dane techniczne

  • Rozmiar odbicia: 

    76 x 37 mm

Polecamy